Gospodarz spotkania nadinsp. Tomasz Trawiński Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, składając życzenia zaproszonym gościom, a także podwładnym i współpracownikom życzył przede wszystkim zdrowia, wytchnienia i spokoju. Wszyscy obecni na spotkaniu złożyli sobie moc świąteczno-noworocznych życzeń. Zgodnie z wielowiekową tradycją, życzeniom tym towarzyszyło wspólne łamanie się opłatkiem. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze, przy śpiewie kolęd w wykonaniu Chóru Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

SPOTKANIE OPŁATKOWO - NOWOROCZNE 20.12.2016 roku

Charytatywny Festyn 

"Bóg - Honor - Ojczyzna"
Słupca 18 września 2016 r.

Święto Policji 20 lipca 2016 r. Poznań

Występ z tego cyklu przed przerwą wakacyjną odbył się 10.06.2016 roku w Klubie Seniora „ Złota Jesień „ w Domu Kultury „ Jagiellonka „ na os. Jagiellońskim. Po obszernym wykładzie pani st. asp. Magdaleny Piaszczyńskiej na temat bezpieczeństwa, chór śpiewał patriotycznie i wesoło. Występ zakończyło wspólne z publicznością odśpiewanie „ Snu o Poznaniu „ i „ Rzeki marzeń „Chór zaproszony został na dalsze występy do Klubu.

Koncert „Przy muzyce o bezpieczeństwie”

Występ w Domu Dziecka

4.06.2016 r.

Chór zaśpiewał w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu seniorom z Uniwersytetu III wieku.

Przy muzyce o bezpieczeństwie

13.05.2016 r.

13 maja br. przy pomniku Pamięci Pomordowanych Policjantów II RP Województwa Poznańskiego odbyły się uroczystości związane z 76. rocznicą ich mordu. Wzięli w nich udział parlamentarzyści, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych oraz urzędów i instytucji na co dzień współpracujących z Policją. W wydarzeniu uczestniczyła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pod batutą kom. Andrzeja Witiwa, Chór Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, kompania honorowa wielkopolskiej Policji oraz pododdział towarzyszący Wojska Polskiego.

Uroczystość Pamięci Pomordowanych Policjantów II RP Województwa Poznańskiego 13 maja 2016 r.

Chór śpiewał dla seniorów z Klubu "Wigor" na Oś. Orła Białego w Poznaniu.

Występ na Pięterku

22.04.2016 r.

Przy muzyce o bezpieczeństwie

w Gimnazjum nr 27

18 marca 2016 r.

Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej nr 50

5 marca 2016 r.

W dniu 12 marca 2016 roku w kościele pw. św. Jerzego w Poznaniu odbył się II Festiwal Muzyczny „U świętego Jerzego". Tematyką utworów były pieśni pasyjne, pokutne, wielkopostne oraz o Bożym Miłosierdziu. W wydarzeniu udział wziął Chór KWP w Poznaniu wraz z 5 chórami oraz Kameralną Orkiestrą Instrumentalną.

II Festiwal Muzyczny "U świętego

Jerzego"

W dniu 17 stycznia 2016 r. występowaliśmy z koncertem w Parafii św. Archaniołów Michała i Rafała w Aleksandrowie Łódzkim.

Koncert Chóru w Aleksandrowie Łódzkim 17.01.2016 r.

Występ w Klubie Seniora "Kopernik"

 7 stycznia 2016 r.

Wydarzenia w 2016 roku