W sobotę 28 stycznia o godz. 16.00 w Kościele Garnizonowym Policji tradycyjnie już odbył się  IX  koncert kolędowy  "Niebiescy wraz z Przyjaciółmi grają i śpiewają kolędy”.

W tym dniu wystąpili : Zespól Wokalny BABKIALI, dr Joanna Grochowalska na flecie altowym oraz Chór Blue Sonic przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Pan Profesor Antoni Grochowalski i Ksiądz Proboszcz podziękowali występującym, wyrażając nadzieję że następny X koncert odbędzie się również w  Kościele przy ul. Swobody. Osobne podziękowania i tradycyjnie już pamiątkowe statuetki wręczył wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego Przemysław Postaremczak.

Zapraszamy za rok!

IX Koncert kolędowy "Niebiescy wraz z Przyjaciółmi grają i śpiewają kolędy" - 28.01.2023 r.

WALENTYNKI, to wspaniała okazja do wyznań, nie tylko miłosnych. WALENTYNKI to nie tylko dzień miłości romantycznej, ale wszystkich rodzajów miłości.

I właśnie w tym duchu odbył się koncert zespołu Blue sonic i  zespołu Bialy kwiat  w dniu 10 lutego 2023 roku       w klubie BAJKA.

Publiczność rozbawiona do czerwoności nie chciała nas wypuścić ze sceny toteż kilkakrotnie musieliśmy bisować, szczególnie grecką piosenkę „CYGANERIA” do muzyki Giorgiosa Mouzakisa.

Koncert walentynkowy - 10.02.2023 r. Klub "BAJKA" w Poznaniu

„ A po lutym marzec spieszy, koniec zimy wszystkich cieszy”.  2 marca odbył się koncert w Osiedlowym Domu Kultury KRĄG, związany z wiosenną porą. Jeżeli już śpiewaliśmy o wiośnie, to też o miłości i kobietach, a więc był to koncert o miłości do kobiet na wiosnę. I znowu zaśpiewana z publicznością na koniec „ Cyganeria” zmusiła nas do wielokrotnego bisowania.

Koncert w ODK "KRĄG" w Poznaniu - 02.03.2023 r.

3 marca w wiosennym nastroju zespól Blue sonic koncertował w Osiedlowym Klubie Kultury BAJKA . Swoimi piosenkami , poświeconymi paniom i miłości poczynając od „ Baby, ach te baby” Eugeniusza Bodo poprzez „Serduszko puka w rytmie cha- cha” Marii Koterbskiej, czy „ Nie bądź taki szybki Bill” zespołu Niebiesko –Czarnych i wiele wiele innych  znowu zachwycił publiczność, która nie chciała wypuścić zespołu ze sceny.

ŚWIATOWE PRZEBOJE- 17 marca zaśpiewaliśmy w Osiedlowym Domu Kultury ORBITA.

Zgodnie z obietnicą, były zarówno światowe przeboje, jak „ Most na rzece Kwai” czy „ Aux Champs Elysees” jak i znane wszystkim i lubiane polskie piosenki. W ocenie organizatorów – nasz występ :„Był to świetnie przygotowany koncert, przemyślany i opracowany co do najmniejszego szczegółu"

Zostaliśmy zaproszeni na kolejny koncert  ponownie!

Koncert "Światowe przeboje" - 17.03.2023 r. ODK "Orbita" w Poznaniu

29 marca odbył się kolejny koncert, „Powiew wiosny"  tym razem w ODK KORONA. Wspaniała publiczność, cudowna atmosfera. Śpiewaliśmy na scenie, a publiczność śpiewała z nami. Prawdziwy powiew wiosny i radości. Dziękujemy

Koncert wiosenny w ODK "Bajka" w Poznaniu - 03.03.2023 r.

Koncert "Powiew wiosny" - 29.03.2023 r. ODK "Korona" w Poznaniu

W kalendarzu jest taki jedyny dzień – 26 maja – Dzień Matki i właśnie o matce śpiewaliśmy w dniu 19 maja podczas koncertu

w Osiedlowym Domu Kultury JAGIELLONKA. Wiele Mam wzruszyły piosenki ”Mama” ,  „ Matko moja ja wiem”, czy też „ Siedem czerwonych róż „ złożonych na ręce obecnych mam.

Koncert poświęcony Dniu Matki - 19.06.2023 r. ODK "Jagiellonka" w Poznaniu

„ Jest jedno takie serce spośród serc wielu tysięcy

I bije wciąż nieprzerwanie i kocha najgoręcej.

To serce naszej matki, najlepsze w całym świecie

I nigdy, nigdzie indziej takiego serca nie odnajdziecie”.

26 maja w tym ducha zaśpiewaliśmy piosenki w Osiedlowym Domu Kultury ORBITA. Nie brakowało wzruszonych mam. Zaśpiewana na koniec aria z „ Wesołej wdówki” Franciszka Lehara, spowodowała ,że publiczność z nami bawiła się wyśmienicie i musieliśmy znowu kilkukrotnie bisować. Organizatorzy zaprosili nas na kolejne występy. Dziękujemy...   

"Dawnych wspomnień czar" - koncert w ODK "SŁOŃCE" - 25.08.2023 r.

Koncert z okazji Dnia Matki – 26.06.2023 r. ODK „ORBITA”           w Poznaniu

Wydarzenia w 2023 roku