Wigilia ze Smoleniem - 17.12.2022 r. w Poznaniu

17 grudnia  podczas Spotkania ze Smoleniem Zespól wokalny Blue Sonic przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu śpiewał kolędy i pastorałki  wraz z:

Ignis Cantores,

Gospel JOY,

Chórem Dziewczęcym Poznańskiej Szkoły Chóralnej im. Jerzego Kurczewskiego,

Poznańskim Chórem Kameralnym Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego,

Policealnym Studium Piosenkarskim im. Czesława Niemena z Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu,

uczniami szkoły muzycznej Performance MUSIC Studio w Poznaniu

Spotkanie, które poprowadził Krzysztof Deszczyński rozpoczęło się życzeniami na Święta i Nowy Rok i  tradycyjne kabaretowym ubieraniem Bohdana Smolenia w czapkę i szalik.

Koncert Pieśni Patriotycznych - 18 listopada 2022 r. Klub "WIKTORIA" w Poznaniu

W dniu 18 listopada 2022 roku uświetniając Dzień Niepodległości zespół Blue sonic zaśpiewał w pierwszej części swojego występu utwory patriotyczne. W drugiej części zaśpiewaliśmy już specjalnie dla zebranej publiczności utwory popularne, które wraz z nami śpiewali zebrani goście

Wydarzenia w 2022 roku

Koncert "Śpiewajmy razem" - Klub "Jagiellonka" - 04.11.2022 r. 

Występ w Klubie "Bajka"    21.10.2022.r.

 

W dniu 20 października w  pierwszym dniu Seniorady 2022 w klubie BAJKA zaśpiewaliśmy utwory popularne , specjalnie dla Seniorów . Występy rozpoczął zespól Biały Kwiat,  my zaprezentowaliśmy się jako drugi zespól. Oklaskom i bisom nie było końca.

Występ „Śpiewajmy razem” rozpoczęliśmy utworem „Guziki„ do słów Zbigniewa Herberta i muzyki Stanisława Mariana Śliwińskiego oraz „ Modlitwa Armii Krajowej”  w pierwszej – patriotycznej  części występu w klubie Jagiellonka.

W drugiej części śpiewaliśmy już na luzie utwory popularne, a wspaniała publiczność włączała się do śpiewu z największą ochotą.

 

W dniu 26 czerwca 2022 r. wzięliśmy udział w Przeglądzie Muzycznym Artystów Trzeciego Wieku na Stadionie Miejskim w Poznaniu w Klubie Muzycznym B-17

Przegląd Muzyczny Artystów Trzeciego Wieku

26.06.2022 r


Występ kolędowy w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

w Poznaniu  30.01.2022 r.